Teknik çeviri hizmetlerimizi; uzman ve tecrübeli çevirmenlerimiz sayesinde ustalıkla gerçekleştiriyoruz.

Teknik çeviri hizmetlerimiz kapsamında güncel teknolojik ve endüstriyel ürün, makina ve cihazların katalogları, kullanım kılavuzları, servis ve bakım kitapçıkları, eğitim materyalleri, veri tablolarının çevirilerini, yalnızca çeviri yapılan dili ve anadilini değil aynı zamanda ilgili teknik konuyu da iyi bilen, terminoloji açısından doğru çözümler üreten uzman ve tecrübeli çevirmenlerimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimize mümkün olan en kısa sürede teslim ettiğimiz çeviri metinler, hem dil hem de biçim açısından, orijinal belgelerin kalite ve tutarlılığını korumaktadır. Teknik çevirilerde, Çeviri Proje Yönetimi yaklaşımımız doğrultusunda, öncelikle yazılı ve canlı kaynaklara başvurarak terim taraması yapıyor ve konuyla ilgili bir terimler sözlüğü hazırlıyoruz. Oluşturduğumuz bu terim dosyası ilgili uzman çevirmenlere verilmekte ve çevirinin her aşamasında tutarlılık sağlanmaktadır. Metnin tamamı daha sonra uzman editörlerce gözden geçirilmekte ve gerekli değişiklikler yapılmaktadır.

Teknik çeviri yaptığımız alanlar arasında bilgisayar ve çevre birimleriyle ilgili donanım ve yazılım kılavuzları, elektrik, genel elektronik, iletişim cihazları, otomotiv, tekstil, kimya, inşaat, mimarlık, çeşitli üretim makineleri, tıp cihazları, hava ve kara taşıt ve makinaları, ziraat, çevre ve daha pek çok konu bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için, Türkçe ve diğer diller arasında zamanında teslim edilen, kesin, akıcı, doğru ve içeriğine güvenebileceğiniz teknik çeviri ihtiyaçlarınız için bizimle iletişim kurunuz.

İletişim sayfamızdaki formu veya telefon ve faks numaralarını kullanarak teknik konularla ilgili çeviri ihtiyaçlarınızı bize bildirebilirsiniz. Teknik metninizin çevirisiyle ilgili bir fiyat teklifi almak üzere bize dokümanınızı doğrudan e-mail ile de gönderebilirsiniz.

Teknik Çeviri