Dünyaya Açılan Kapınız!

İnternet siteniz sadece yurtiçine değil aynı zamanda bütün dünyaya açılan kapınızdır. Bu nedenle, site içeriklerinizin yabancı dillere doğru, akıcı ve anlaşılır biçimde, profesyonelce tercüme edilmesi gerekir.

 

Dünyaya açılan kapınız

Çeviri ve Bilgisayar Hizmetleri (www.ingilizceceviri.com) olarak biz, müşterilerimizin internet sitelerinin çevirilerini, doğrudan kendi anadillerini kullanan yabancı çevirmenlere yaptırıyor veya Türklerin yabancı dillere çevirdiği internet sitesi içeriklerini yabancı editörlerin gözden geçirip düzeltmesini sağlıyoruz. Bu sayede, bizim tercüme ettiğimiz internet sitelerini ziyaret eden yabancı kişiler, yabancı olmalarına rağmen bu sitelerde yabancılık çekmemekte, içeriği kolayca ve kesin bir biçimde anlamakta ve bizim müşterimiz olan Türk firmalarıyla iş yapmaya başlamaktadırlar.

Halen pek çok Türk şirket ve kuruluşunun başta İngilizce olmak üzere yabancı dillerdeki internet siteleri; maalesef amatörce veya bu alanda yetkin olmayan kişilerce çevrildiği için yanlışlarla dolu, anlaşılmaz ve eksik durumdadır.
Kötü çevrilmiş bir internet sitesi, size ve firmanıza yarardan çok zarar getirecektir. Şirketinizi iyi bir şekilde tanıtmanıza katkı sağlamaktan uzak bu tür çeviri hizmetlerinden sakınmanızı öneririz.

İnternet sitenizin yabancı dillere çevrilmesi ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgi edinmek ve fiyat teklifimizi istemek için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

İnternet Sitesi Çevirisi